Wolna i szczęśliwa. Jak wyzwolić się z toksycznego związku.

  • szt.
  • 49,00 zł 42,00 zł

Jak żyć szczęśliwie i stać się prawdziwie wolną / wolnym?

W czasie pisania, gdy myśleliśmy o naszych osobistych sprawach i sytuacjach naszych pacjentów i klientów, często towarzyszyła nam refleksja: „gdybyśmy byli tacy mądrzy wtedy, jak jesteśmy dziś”.

Napisaliśmy ten tekst w nadziei, że choć niektórzy nasi czytelnicy skorzystają z tych doświadczeń i nie popełnią opisywanych przez nas błędów. 

Stworzyliśmy też kurs rozwojowy 'Wolność i szczęście. Jak uwolnić się od toksycznych relacji,' który stanowi uzupełnienie treści przekazywanych w książce. Szczegóły kursy znajdziesz TUTAJ. Kurs jest realizowany przez Bennewicz Instytut Kognitywistyki

 

Zaproszenie do wolności!

Kiedy uświadomiliśmy sobie „toksyczność” tematu o wampirach psychologicznych, postanowiliśmy również, żeby nasza książka była przede wszystkim odtrutką, a po drugie zaproszeniem do wolności.

Z własnego doświadczenia wiemy, że szczęście - jakkolwiek zdefiniujemy ten pozytywny stan, jest niemożliwie do osiągniecia bez wolności. Dlatego w naszym tytule znajduje się wolna i szczęśliwaosoba, jednostka, osobowość, która potrafi zbudować swój osobisty firewall przeciwko złej energii.

Z książki dowiesz się o kilku ważnych zasadach pozwalających:

  • Rozpoznawać wampiry emocjonalne
  • Chronić się przed nimi
  • A także jakie wykonać pierwsze kroki w drodze do wolności

O autorach

Maciej Bennewicz - menedżer, trener kognitywny, superwizor, socjolog ze specjalizacją z psychologii, artysta plastyk, ilustrator. Założyciel Instytutu Kognitywistyki, organizacji kształcącej zawodowych mentorów, coachów i socjoterapeutów w modelu Psychologii Doświadczeń Subiektywnych. Autor i współautor licznych artykułów, a także ponad 30 książek z tematyki psychologicznej i rozwoju osobistego. Terapeuta i coach z 35-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi.   

Anna Prelewicz - Dyrektorka programowa w Instytucie Kognitywistyki, prezeska Fundacji Instytutu Kognitywistyki, trenerka kognitywna, superwizorka, mentorka, coacherka, terapeutka. Od ponad dziesięciu lat prowadzi sesje indywidualne oraz grupowe. Specjalizuje się w procesach wspierających zdrowienie i rozwój osobisty w formule kognitywnej. Współautorka licznych książek z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii. Współtwórczyni metody Psychologia Doświadczeń Subiektywnych.